שדות של חיים ושדות של מידע

התבוננות מזווית חדשה על מקור התבונה והסדר בטבע ובגופיהם של יצורים חיים
ציטוטים ממאמר של ד"ר רופרט שלדרייק , דוקטור למחקר, וחבר במוסד למדעי התבונה

…ההתפתחות של יצורים חיים מסתמכת על שדות מארגנים, הקרויים שדות מורפיים (Morphic Field), או שדות של צורה.info-fieldsשדות מורפיים, כמו השדות הידועים בפיזיקה כדוגמת שדות כוח המשיכה, הינם תחומים בלתי-חומריים של השפעה, המשתרעים בחלל ונמשכים בזמן. הם ממוקמים בתוך ומסביב למערכות שהם מארגנים.

…אלו הם שדות של צורה, או של מבנה, או של סדר. ושדות אלו מארגנים לא רק את צורות החיים הגבוהות, אלא גם את צורות הקריסטלים, ולכל סוג של מולקולה יש שדה משלה. לכל חלבון יש שדה מורפי משלו, כמו לדוגמה המוגלובין, אינסולין וכו'. וכמוהם גם לכל סוג של אינסטינקט או תבנית התנהגות.
…שדות אלו הם השדות המארגנים של הטבע, וגם מקור האינסטינקטים בבעלי-חיים הוא בשדות כאלה המהווים את הזיכרון של הטבע.
….כשמערכת מאורגנת כלשהי חדלה להתקיים, כמו למשל כשאטום מתבקע, פתית שלג נמס או בעל חיים מת, השדות המארגנים שלו נעלמים מן המקום. אבל במובן אחר, השדות המורפיים אינם נעלמים: הם דפוסים מארגנים אפשריים של השפעה ויכולים להופיע שוב פיזית, בזמנים ובמקומות אחרים, באשר וכאשר יתאימו התנאים הפיזיים. כשהם עושים כן, הם מכילים בתוך עצמם זיכרון של הקיום הפיזי הקודם שלהם.
בגלל שקיומם של השדות האלה סקרן אותי במשך זמן רב, פיתחתי ניסויים שמספקים הוכחה חזקה לקיומם כהנחה מדעית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>